ESHOP
  
+OBUVNICKÉ MATERIÁLY +TARRAGO E-SHOP +SAPHIR

V I G O Velkoobchod s obuvnickými materiály a produkty firmy Tarrago...na českém a slovenském trhu již od roku 1995.

TARRAGO

Řada HIGHTECH obsahuje impregnace a krémy z oboru NANOTECHNOLOGIE poskytující nejvyšší impregnační schopnost se samočisticím účinkem. Produkty této řady představují revoluční technologii špičkové kvality s výrazně vyšší účinností než klasické impregnace.

Po jejich aplikaci se jednotlivá vlákna impregnovaného výrobku stanou výrazně odolnější proti vodě a nečistotám. Voda a nečistoty na vlákna nepřilnou a stečou z povrchu dolů jako perly (tzv. „lotosový efekt“). Tím je zaručeno, že i velké znečištění se dá poté snadněji odstranit.

Materiály zůstávají prodyšné a při pravidelném používání zůstává povrch déle jako nový. Řada HIGH-TECH obsahuje rovněž i tekutou impregnaci, která obnovuje vodoodpudivost a prodyšnost materiálu. Prací prostředek z řady HIGH-TECH kompletně odstraňuje při praní zápach a navíc obnovuje původní prodyšnost při zachování vodoodpudivosti praných výrobků.

Výrobky s označením NANO neobsahují přímo nanočástice, které mohou být za určitých okolností zdraví škodlivé, ale látky vzniklé za pomocí nanotechnologií.

HighTech HighTech

copyright © 2004 - 2024 www.firmavigo.cz